Malíři Frýdek Místek

Volejte zdarma 800 226 226
TOP firma

Bytový designer vylepší vaše bydlení

Nabízíme vám služby bytového designera. Profesionála, který dokáže ve vašem interiéru objevit skrytý potenciál. Na míru vám navrhne možnosti, jakými barvami, technikami, samolepkami, fototapetami a dalšími možnostmi váš byt zútulnit.

Základem práce bytového designera je výběr vhodných barev pro váš interiér. Ty vybírá jednak s ohledem na vaše preference, tak podle nejnovějších trendů, dále podle psychologického působení jednotlivých barevných odstínů, tak podle světové orientace pokoje.

Bez prozkoumání preferencí a působení barev na zákaníka totiž nelze sestavit návrh interiéru. Například modrá na někoho působí svěže a útulně, na někoho příliš striktně a až sterilně. Nebo červená může působit mile, vášnivě, ale i agresivně. Někdo naopak dává přednost jednoduchým čistým výmalbám, kde dominuje jedna barva a nejsou potřeba další doplňky. Naopak někdo dává přednost barevným interiérům a doplňkům. Rozhodne se aplikovat na zdi samolepky, nebo část zdi doplnit tapetou. Bytový designer předloží zákazníkovi návrh, na vylepšení interiéru.

Tuto službu nabízíme našim klientům zcela zdarma. Tak neváhejte a nechte váš pokoj prokouknout! 

Máte už jasnou představu jak bude váš byt? Podívejte se na naše malířské služby. .

 

Změna preferencí cookies