Malíři Frýdek Místek

Volejte zdarma 800 226 226
TOP firma

Malování pokojů či malování bytu může být velmi příjemná záležitost, pokud výmalbu svěříte do rukou odborníků. Naši profesionální malíři a natěrači vynikají vstřícným jednáním, profesionálně odvedenou prací, která bude zvládnutá rychle, a svými bohatými zkušenostmi. Využijte našich služeb a zjistěte, že malování jde zvládnout kvalitně, rychle a bez vaší účasti.

Naše služby jsou:

Malování bytů a domů :: Dekorativní výmalba - efekt rosy a benátský štuk :: Tapety :: Fototapety

   

Poradíme s výběrem vhodných barev - služby bytového designéra ZDARMA

Někdy může být složité správně zvolit barvy. Proto vám bude k dispozici náš bytový designer, který pomůže s výběrem barev, ale také navrhne, které stěny více zvýraznit, aby celý interiér vypadal skvěle.

Úklid po každém malování + odsun nábytku

Stačí, když nám jen otevřete dvře. Postaráme se o odsun nábytku, všechny dveře, okna a apod. důkladně zakryjeme. Na závěr po sobě uklidíme. Nemusíte se o nic starat. Budete si jen užívat nově zkrášlený domov.

Garantujeme, že budete spokojeni

Velmi nám záleží na odvedené práci. Reference od našich zákazníků jsou toho důkazem. Spoustu referencí a fotografií přímo od spokojených zákazníků najdete i na našem Facebooku.

Vše dle vašich přání

Máte nějaký speciální požadavek, jak by mělo vymalování vypadat? Chcete na stěnu namalovat nějakou konkrétní dekorativní malbu nebo nalepit samolepku či fototapetu? Sdělte nám své přání.

Malíři Natěrači CZ působí po celé severní Moravě: Ostrava, Havířov, Opava, Karviná, Nový Jičín, Frýdek-Místek a okolí

Zavolejte si pro nezávaznou kalkulaci 800 226 226

 

Změna preferencí cookies